• Vignobles Günther-Chereau - Rue des Vignerons
  • Vignobles Günther-Chereau - Rue des Vignerons
  • Vignobles Günther-Chereau - Rue des Vignerons

Vignobles Günther-Chereau

Duurzaam
Duurzame wijnbouw, met respect voor het milieu en het terroir. Terra Vitis en HVE 3 (High Environmental Value Level 3) certificeringen.

Duurzame wijnbouw, met respect voor het milieu en het terroir. Terra Vitis en HVE 3 (High Environmental Value Level 3) certificeringen.

ok
Saint-Fiacre sur Maine , Loire

5.0 /5 24 beoordelingen

Bezoek

Proeverij

Filter om beschikbaarheid en prijzen te zien Beschikbaarheidsfilters

Datum

Deelnemers

Taal

Beschikbare talen voor deze vestiging

Andere talen

2 activiteiten van 8€ tot 15€ pp
Filter om prijzen te zien

Vignobles Günther-Chereau

Vignobles Günther-Chereau ligt in het hart van de Sèvre et Maine regio, op de "hoek" van de twee rivieren die ook de naam geven aan onze Muscadet Sèvre et Maine Appelatie. We werken al verschillende generaties als familie.

Sinds 1989 beheert Véronique dit prestigieuze wijnhuis, dat bekend staat om zijn Muscadets de terroir, ... Mehr anzeigen

Prijzen

  • Prijs van de activiteiten : €8 tot €15
  • Wijnprijzen : van €7 tot €17

Nuttige informatie

  • Gesproken talen : Duits, Engels, Frans
  • Betaalmogelijkheden : Creditcard, Cheque, Contanten
  • Speelruimte voor kinderen
  • Ontvangst campers
  • Invaliden welkom
    i
    - Geestelijke beperking
    - Visuele beperking
    - Motorische beperkingen

    - Geestelijke beperking
    - Visuele beperking
    - Motorische beperkingen

    ok
  • Honden welkom
  • Picknickplek

Activiteiten

  • Bezoek

  • Proeverij

Wijnen van het wijnhuis

  • Vignobles Günther-Chereau Petits Jupons 2023 Wit
    Petits Jupons
    2023 - Wit
    7.50€
    meer info
    Appelatie : Muscadet
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    Appelatie : Muscadet
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    ok
  • Vignobles Günther-Chereau Château du Coing 2023 Wit
    Château du Coing
    2023 - Wit
    9.50€
    meer info
    Appelatie : Muscadet Sèvre et Maine
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    Appelatie : Muscadet Sèvre et Maine
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    ok
  • Vignobles Günther-Chereau Monnières Saint-Fiacre 2019 Wit
    Monnières Saint-Fiacre
    2019 - Wit
    16.50€
    meer info
    Appelatie : Muscadet Sèvre et Maine
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    Appelatie : Muscadet Sèvre et Maine
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    ok
  • Vignobles Günther-Chereau Château Thébaud 2020 Wit
    Château Thébaud
    2020 - Wit
    16.50€
    meer info
    Appelatie : Muscadet Sèvre et Maine
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    Appelatie : Muscadet Sèvre et Maine
    Druivensoort : Melon blanc
    Type : Droog wit

    ok
Bekijk alles

Locatie

Vignobles Günther-Chereau, Le Coin, 44690 Saint-Fiacre sur Maine
Bekijk mijn routebeschrijving

  • 5/5
  • 5.0
  • 24 beoordelingen
Home :
5.0 /5
Activiteiten :
5.0 /5
Drankjes :
4.9 /5
Le château du Coing
Door Franck voor Dégustation commentée de nos 4 crus communaux zijn er een maand 5.0
Un domaine magnifique pour un accueil énergétique et enthousiaste!
Lovely
Door Selma voor Découverte du domaine zijn er een maand 5.0
We absolutely loved the tour! The scenery in the area is beautiful, and being able to easily book spots for the same day was a real plus. Our guide was delightful—super friendly, funny, and fluent in English. We enjoyed the tasting so much that we couldn't resist leaving with several bottles!
Nice visit and wines!
Door Laura voor Découverte du domaine zijn er een maand 4.7
The visit was super nice and interesting. They explained details on the Chateau and wines. We had nice tasting after and were able to request wines we wanted to taste. Worth of visiting! ?
Visite parfaite
Door Lucie voor Découverte du domaine zijn er een maand 5.0
La visite s'est déroulée à merveille ! Notre guide a été formidable et a eu la délicatesse d'animer le tour en anglais pour que la personne non francophone qui m'accompagnait puisse en profiter pleinement. Une excellente expérience que je recommande sans hésiter !
Perfect
Door Harold voor Découverte du domaine zijn er een maand 5.0
Everything was perfect! We thoroughly enjoyed both the tour and the tasting.
Excellente expérience
Door Lorie voor Découverte du domaine zijn er een maand 5.0
Un accueil chaleureux, une guide vraiment au top et une dégustation très intéressante qui a su ravir nos papilles ! Merci pour ce joli moment, nous reviendrons avec plaisir !
Très belle visite
Door Esteban voor Découverte du domaine zijn er een maand 5.0
Visite très sympathique ! Nous avons beaucoup apprécié le parcours en extérieur à travers la propriété. Nous aurions juste adoré en découvrir un peu plus sur les coulisses de la fabrication du vin ou de la mise en bouteille pour parfaire l'expérience, mais cela reste un moment très agréable et une belle découverte.
Visite juste géniale
Door Marianne voor Découverte du domaine zijn er 2 maanden 5.0
Très bon accueil, très chouette visite du lieu et de bons vins a déguster.
A fantastic visit and delicious wine!
Door Annie voor Découverte du domaine zijn er 2 maanden 5.0
We really enjoyed our visit! The place is beautiful, the explanations were so clear and engaging, and the wine was truly excellent. A wonderful experience from start to finish!
Je recommande
Door Constance voor Découverte du domaine zijn er 2 maanden 5.0
Très bonne visite, environ 1h/1h30. Le domaine est très beau, son histoire très intéressante et les vins très bons

Veelgestelde vragen

Is Vignobles Günther-Chereau vandaag open?

Klik hier om te zien of Vignobles Günther-Chereau vandaag open is.

Welke soorten activiteiten worden aangeboden door Vignobles Günther-Chereau ?

Vignobles Günther-Chereau biedt de volgende activiteiten :

Biedt Vignobles Günther-Chereau ook groepsactiviteiten?

De maximale capaciteit van Vignobles Günther-Chereau is 20 personen. Klik hier voor meer informatie en om te reserveren.

Moet ik reserveren om Vignobles Günther-Chereau te bezoeken?

Voor een zo goed mogelijke ontvangst in Vignobles Günther-Chereau raden we je aan om vooraf te reserveren. Je kunt tot 30 minuten van tevoren gratis reserveren door hier te klikken.